Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 7:14:19

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Nejvýhodnější spořící účet (porovnání dTest)


Stavební spoření Buřinka České spořitelny - zkušenosti?


Diskuze na téma spoření

-> Nejvýhodnější spořící účet (porovnání dTest)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stavební spoření Buřinka České spořitelny - zkušenosti?
PříspěvekNapsal: pon 11. lis 2013 11:59:20 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Ahoj, prosím podělte se o své zkušenosti se stavením spořením od Buřinky - Česká spořitelna..

moje dojmy:
- 2000kč za sjednání (1% z cílové částky / 200tis.)
- dále asi 300kč ročně za vedení.
- cca 1500kč dostanu úrok ročně (státní podporu nepočítám, tu mám na spoření s modrou pyramidou).
- Za žádost o zrušení spoření během 6 let od začátku sebere Česká spořitelna 1% z cílové částky a státní podpora se vrací zpět Ministerstvu financí + určitě další poplatky.
- úrok spíše nepokryje inflaci, takže asi o peníze spíše přicházím.

Já s takovými cenami nejsem spokojený. Zároveň s jejich poplatkem 30kč za vedení osobního účtu (ne spoření) (pouze internet banking balíček) je docela nesnáším, třeba u airbank, fio, zuno mám os. účet zdarma.

---- Aktualitace ----

Buřinka
NEGATIVA:
- 1% z cíl. částky vstup,
- 1% z každého navýšení cíl. částky
- 300kč ročně vedení
- 0.5-1% za výběr před ukončením vázací doby cca 6 let.
POZIZIVA:
- zavedená banka
- 1% úročení cca (nepočítám státní příspěvek 10% z vložení částky ročně / max. 2000Kč příspěvek)
VYSLEDEK:
bez statniho prispevku nepokryje inflaci, takze jsou me penize znehodnocovany diky inflaci a navic vstupní poplatek, navýšení cíl. čátky vysoké.

Buřinka = peníze ztrácím, jen díky státnímu příspěvku (který stát dává na stav. spoření) je možné jakžtakž dorovnat do nuly abych neztrácel, cítím se podveden, za asi 6 let spoření mě oberou o cca 6-7% z vložené částky pokud nemám státní podporu. Proč o tolik (protože jejich 1% nepokrývá inflaci, kterou se snaží ČNB držet na 2%).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam