Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je úte 16. dub 2024 5:20:59

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: JSEcoin - začínající kryptoměna určena pro web
PříspěvekNapsal: stř 01. srp 2018 15:10:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. srp 2018 13:43:05
Příspěvky: 4
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem zapálencům do krypto :)

chtěl bych zde touto formou poreferovat o začínající kryptoměně JSEcoin.
Příloha:
Poznámka: JSEcoin logo
JSEcoin_logo.png
JSEcoin_logo.png [ 13.49 KiB | Zobrazeno 6961 krát ]


Co je JSEcoin a k čemu se má používat?
JSEcoin je měna, která si klade za cíl monetizovat provoz webových stránek formou kryptoměny. Jednoduše: znamená to, že provozovatel webu za provoz na svých stránkách dostane kryptoměnu, kterou buď zaplatí inzert (na stránkách budou zobrazeny reklamy), nebo ji vytěží návštěvník (souhlasí-li s těžbou). Primárně se tedy jedná o měnu určenou pro webmastery, kteří chtějí monetizovat provoz svého webu.

JSEcoin je v této chvíli na počátku své existence (ICO) a k distribuci dochází dvěma způsoby:
1.) Těžbou (po registraci) zde: https://jsecoin.com/o/?a=83295
2.) Nákupem zde na jejich stránkách je uveden postup (EN): https://jsecoin.com/

Těžba a výpočty:
JSEcoin se těží trochu jinak něž ostatní kryptoměny. V průběhu času se nezvyšuje složitost výpočtů, ale nové mince jsou mezi těžaře rozdělovány loterijním způsobem. Při těžbě je algoritmus nastaven na max. cca 10% využití CPU a GPU k těžbě není potřeba vůbec. Důvodem je záměr vývojářů vytvořit měnu, která nebude do budoucna klást vysoké energetické a technické nároky na svůj provoz (tedy na svoji existenci, což je dle mého názoru v podstatě bonus). Rychlost bloku je 30s a s tím je spojena také odměna těžařů. Každých 30sec se mezi těžaře rozdělí nových 50xJSEcoinů v prvním roce těžby. Celkem je tak rozdělováno mezi těžaře 144 000coinů a mezi provozovatele webu 288 000 coinů (ti těží za pomocí návštěvníků webu - stále se bavíme o prvním roce těžby) za den. V následujících letech cena coinů roste, neboť míra jejich uvolňovaní klesá vždy o 50% roku předcházejícího viz. tabulka:

Rok 1 - 50.05%
Rok 2 - 25.03%
Rok 3 - 12.51%
Rok 4 - 6.26%
Rok 5 - 3.13%
Rok 6 - 1.56%
Rok 7 - 0.78%
Rok 8 - 0.39%
Rok 9 - 0.20%
Rok 10 - 0.10%
Rok 11+ 0%

Po registraci lze těžit pouze na jednom zařízení a to v prohlížeči nebo v aplikaci.

Těžba v aplikaci:
Příloha:
Poznámka: Težba v aplikaci
JSEcoin_app_001.png
JSEcoin_app_001.png [ 154.6 KiB | Zobrazeno 6993 krát ]


Těžba v prohlížeči:
Příloha:
Poznámka: Těžba v prohlížeči
JSEcoin_webplatform_001.png
JSEcoin_webplatform_001.png [ 125.4 KiB | Zobrazeno 6993 krát ]



Druhý způsob těžby je prováděň na webu pomocí návštěvníků webových stránek (s podmínkou jejich souhlasu k využití 10% jejich CPU k těžbě).

2.) způsob zíkání - Nákup
Kdo nakupuje JSEcoiny? Jednoduše investor, který chce svou reklamu na daných www stránkách nebo ten, kdo měnu směňovat/prodávat/investovat apod... stále se ve své podstatě jedná o blockchainovou technologii. Nákup se provádí v současnosti převodem kryptoměny Ethereum a minimální nákup je za 0.1 ETH (cca 1000Kč) za něž dostanete 7 500xJSEcoin v tuto chvíli (tj 1.8.2018) + 10% bonus. Bonus se společně s tím, jak se zvyšuje množství prodaných JSE, snižuje.

Proč jsem do toho šel já? Nejprve jsem hledal kam investovat nějakou korunu a zkusit něco "vyhrát" podobně jakoby tomu bylo před pár lety s bitcoinem... když jsem zjistil jak extrémě narostlo množství ICO a kryptoměn a jak snadno se tam objevují i nějaké podvody či některé projekty zaniknou/zkrachují začal jsem zkoumat čím se dané ICO zabývá či co pohání danou kryptoměnu. Je proto potřeba (dle mého názoru) věnovat se výběru té správné ICO/krypto měně, za kterou je nějaký smysl, nebo myšlenka, která by mohla mít šanci na úspěch a tím se v podstatě zhodnotí i moje investice. JSEcoin má vysoká hodnocení dle různých kritérií (4.8 z 5 na ICO, 7.1 z 10 na ICOMARKs :nerd ) a s vedoucím technického odd. týmu jsem si i napsal pár emailů o tom co a jak funguje. Mají i dobré zabezpečení a získat tak nějaké JSEcoiny podvodem snadno nelze (což je defakto bonus).

Shrnutí:
+ žádná hromadná těžba, pouze jeden účet per uživatel na jednom zařízení, jedné IP a jednom síťovém identifikátoru (což by někdo mohl pokládat za mínus, pro mě však +) jinak BAN účtu
+ těžit lze z prohlížeče z mobilu, tabletu nebo PC, bere si to malý výkon a klidně mohu dělat něco dalšího :inlove
+ teď začali a je možnost toho trochu víc natěžit :DDD zde: https://jsecoin.com/o/?a=83295
+ dobrá úroveň zabezpečení (nechci na sebe něco prásknout, ale taky jsem to na ně zkoušel :DDD )
+ težba možná i v jejich aplikaci (jejich stránky -> developers->downloads-> desktop app)

- nákup možný pouze přes jinou kryptoměnu (raději bych si to koupil sám přímo třeba přes kreditní kartu třeba za 5$ nebo tak něco, prostě jen za malinko :DDD) :rain
- pro těžbu je lepší mít naistalovanou aplikaci, nebo mít okno s těžbou otevřené samostatně jinak výkon těžby klesá pod 10% CPU (vyzkoušeno)

Takže já v tomhle vlaku jedu taky :) Pamatujte však, že nic není jisté a projekt může vyjít stejně tak dobře jako zaniknout... Já věřím v to první :DDD

Více informací a těžba:
těžba: https://jsecoin.com/o/?a=83295
ofiko stránky: https://jsecoin.com/
facebook link: https://www.facebook.com/pg/officialjsecoin/posts/
whitepaper (info o projektu, rozpočty, proč co jak nač): https://jsecoin.com/whitepaper.pdf

Zdraví :cool
Rass I.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam