Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 10:04:00

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Clickfight.net
PříspěvekNapsal: pát 29. pro 2017 18:27:04 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. zář 2010 0:30:42
Příspěvky: 1759
Hodnocení: 0 (0%)
Vydělejte nějaké Satoshi hraním multiplayer hry.

Bojujte s reálnými nepřáteli v aréně a vyhrajte satoshi za každé zabití.

Hlavní součástí je aréna. Připojíte se k ní kliknutím na tlačítko "Join the arena" v horní části obrazovky.

Character - Damage, Hitpoints, Critical Hit, Reward, Defence
Všechny tyto vlastnosti můžete zlepšovat za "Credits".
Tyto kredity získáte jak jinak než soubojem s reálnými hráči anebo proti počítačovým soupeřům.

Character-Equipment - zde si vytvoříte ideální kombinaci zbraní, které můžete koupit v obchodě.

Shop - Ammo - 3 druhy nábojů.
DoS Attack - základní náboje na slabé nepřátele.
Fast DDoS - vylepšené náboje. Oboje dvoje můžete používat na počítačové potvory. Oboje dvoje můžete koupit za kredity.
Cloud Attack - nejsilnější náboje. Používejte je na reálné hráče a pokud možno je šetřte, protože se kupují za "Cryptos" a ty se těžko sbírají.

Shop - Weapons - 3 druhy zbraní
BN-1 a BN-2 - koupíte za credity. Doporučuji si nakoupit do "Character-Equipment" co nejvíc BN-2. Celkem až 20 zbraní můžete nakoupit, ale samozřejmě úbytek nábojů je větší. V character-Equipment si zadáte "Equip best Combination" a počítač Vám složí ideální zbraně.

Shop - Special Items Zde je lékárnička. Doporučuji min vždy mít jednu koupenou, ale stojí 250 cryptos.

Competitions - Denní soutěže, týdenní soutěže o velice slušné ceny od satoshi po crypta, credity apod.

Satoshi - aktuální stav satoshi co jste získali.


V aréně se bojuje jak proti hráčům tak proti počítačovým potvorám. Ty jsou samozřejmě lehčí a dá se na nich vydělat.
Proti samotným hráčům si moc nezačínejte dokud nebudete mít trochu zkušeností.

Za každého zabitého nepřítele získáte credits, XP zkušenosti a také cryptos ( až ve vyšším levelu ).
Za každého zabitého hráče dostanete navíc ještě satoshi.

Satoshi + všechny věci se dají také nalézt po celých arénách. Stačí na ně kliknout a máte je v balanci.

Čím máte vyšší level tím výš se v aréně dostanete.

Začínáte v 1 levelu t.j. vlastně domeček. Tam na Vás nikdo nesmí střílet a můžete vklidu zabít pár potvor abyste měli nějaké zkušenosti.

Vždy po souboji se ošetřte " Repair".

Jakmile vlezete do arény musíte tam nějakou dobu zůstat.
30 sec na to abyste vyskočili nahoru nebo dolů
20 sec na to abyste se ve stejném levelu někam přesunuli.
30 sec je logout.

Během této doby než vyprší Vás může kdokoliv zabít. Pokud bude ovšem lepší. Třeba ho zničíte právě vy.

V arénách sbírejte nejrůznější malé obrázky! To jsou ceny!

Jsou zde tabulky nejlepších hráčů. Momentálně jsem už na 48 místě.

Výplata satoshi je na faucethub od 10 sat. Výplata probíhá manuálně. Přišla během pár minut.
Žádat můžete až budete mít aspoň 8 level. Což není takový problém.

Obrázek

Grafika slabá. Hratelnost vysoká, když je tam dost hráčů je to slušná mela.

Po zabití vůbec nic neztratíte. Systém se Vás jen zeptá jestli se chcete vrátit do 1 levelu nebo zůstat tam jak jste skončili.

Z refů je zisk 10%, ale až z částky, kterou si nechá vyplatit.

Hra funguje už asi rok takže opravdu to není hra, která včera začala a zítra skončí (aspoň doufám :D )

Už mně nic nenapadá.
Našel jsem ji před pár dny a nikdo mi nic nevysvětlil takže, když jsem to pochopil já tak to pochopí každý :rofl

Jsem zde jako darwin. Tak mně snad budete šetřit :wring

BONUS ZA REGISTRACI
100 satoshi.
5 lékárniček + Credits + cryptos - kolik už si nepamatuji. Nějak jsem nepředpokládal, že mně ta hra zaujme.


http://clickfight.net?r=5790

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Clickfight.net
PříspěvekNapsal: pát 29. pro 2017 18:35:38 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. zář 2010 0:30:42
Příspěvky: 1759
Hodnocení: 0 (0%)
Doplním informace ohledně denních soutěží.
Na tabulce níže jsou vidět denní odměny. Dnešní už mám splněnou. Měl jsem najít nějaké crypto kredity což nebyl problém. Odměna je připsána okamžitě.
Další úkol teprve dostanu zadaný zítra. Pokud nesplním začnu zase od prvního dne. Pokud splním posunu se dále.
Spadl jsem ze 4 dne zpět na první. Úkolem bylo najít 31 satoshi a nikoho nezabít. Fakt jsem nikoho nechtěl sejmout, ale on si o to vyloženě říkal :twisted:

Obrázek

Další soutěž je plánována na neděli. Nejsem si jistý kolik členů na Silvestra se vůbec připojí.
Úkolem je získat co nejvíce creditů od 10.00 do 23.59 hod (UTC+1)
Pokud zemřete tak máte mínus 800 creditů.

Tabulka s cenami

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Clickfight.net
PříspěvekNapsal: ned 21. led 2018 18:01:09 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. zář 2010 0:30:42
Příspěvky: 1759
Hodnocení: 0 (0%)
Satoshi se dají získat několika způsoby:

- denní úkol ( každý den jiný)
- týdenní soutěží ( každou neděli )
- bojováním s hráči
- dají se najít v aréně

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Clickfight.net
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2018 17:07:31 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. zář 2010 0:30:42
Příspěvky: 1759
Hodnocení: 0 (0%)
Je zvýšený počet zbraní až na 50
Nyní můžete zbraně kupovat v obchodě nebo vybojovat.

Přidaný chat!

Nově admin udělal síť darknet alpha ve které můžete bojovat za velké ceny. Do ní se nejprve musíte dostat sestavením 40 kousků v aréně, ale musíte koupit Creditnet za 2 000 000 kreditů.

Je zde hodně změn. Pozor na některé hráče, kteří Vás budou chtít zabít např. Jura23 a Bohdan.


Chat je anglický, ale pokud mi budete chtít napsat zprávu, kterou nikdo jiný neuvidí tak pište

/pm darwin text zprávy

Můžu Vám pomoci v začátcích, ale musím být online

Výplata
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam