České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb


  
Právě je úte 21. led 2020 3:22:59

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy. Webya


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť


Výdělek pro webmastery / majitele webů. Nabídky a Programy platící Webmasterům provize z nákupů přivedených zákazníků. E-shopy, online služby, e-knihy atd.

Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 affil. program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti..


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: pát 25. srp 2017 11:13:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem, :cool

vzhledem k tomu, že je toto fórum spojeno s Affiliate a prací po internetu, krátce vám představím affiliate síť Zetaniche.

Zetaniche je performance síť, která byla založena roku 2015 týmem profesionálů, kteří mají přes 15 let zkušeností v tomto průmyslu. Zetaniche vám nabízí možnost propagovat některé z jejich exkluzivních produktů v oblasti mainstream a adult. A to v kategoriích zdraví, krása, hubnutí, seznamka a male enhancement v zemích, ve kterých není tak velká konkurence a šance na výdělek je vysoká.

Takže pracujeme v zemích, jako jsou: Rumunsko, Finsko, Bulharsko, Litva, Bosna, Maďarsko, Albánie, Chorvatsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Lotyšsko, Černá Hora, Kypr, Česká republika, Estonsko, Portugalsko, Makedonie, Kazachstán, Maroko, Bělorusko, Řecko, Itálie, Polsko, Ukrajina.

Nejpopulárnější produkty v Česku jsou: WhatsChat, TurboMax, GoSlimmer a mnohé další, s výplatou až 50% CPA na digitální produkty a 20-30% na fyzické produkty.

Našim affiliates nabízíme přeložené vstupní stránky produktů do jazyků zemí, ve kterých se produkty propagují. Tak jim dáváme možnost přiblížit se co nejefektivněji místním kupcům.

Co se týče vyplácení u Zetaniche, provádí se prostřednictvím wire, Paxum a Payoneer. Minimální částka k výplatě přes wire je 100€, a 50€ pro ostatní metody vyplácení. K vyplácení dochází jednou měsíčně, za půl roku a ročně, ale nabízíme také možnost týdenních a dvoutýdenních výplat pro affiliates, kteří za dané období vydělají 1000€, či 1500€.

Naši zkušení manažeři Vám rádi odpoví na všechny Vaše otázky. Též Vám rádi pomohou zrealizovat kýžený zisk a dosáhnout zadaných cílů prostřednictvím propagace některých z našich produktů.

Zetaniche se snaží využít potenciál, který tato tržiště mají, a tím způsobem i získat přednost před konkurencí. Všichni, kdo se chtějí společně s námi rozvíjet, a přitom zvyšovat své příjmy, jsou v naší síti vice než vítáni.

Všechny dodatečné informace můžete získat přes detailní kontaktní informace, které se nacházejí na stránce. :mrkNahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: pon 28. srp 2017 7:21:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem! :cool

Ráda bych vás poprosila, abyste si našli chvilku a podívali se na naše TOP NABÍDKY TOHOTO TÝDNE:


Obrázek


Mezi mnoha produkty, které nabízíme našim affiliates k propagaci se tento týden velmi zvýraznil i jeden produkt pro český trh:

NilSmoke
Pay-out: €12.50
Conversion flow: Konverze je považována za dokončenou v okamžiku, kdy návštěvník navštíví stránku daného produktu, vyplní formulář a klikne na "Objednej". Pote se musí objednávka validovat z naší strany a tím se konverze považuje za dokončenou.

Více detailů o všech našich produktech můžete vidět v okamžiku, kdy se přihlásíte do naší sítě.

Nenechte si ujít také náš blog přečtěte si příspěvek tohoto týdne, ve kterém můžete najít všechny detaily o tom, jaké mají přednosti propagace COD offers, a proč je potřeba, abyste tak učinili právě prostřednictvím sítě Zetaniche. Nezapomeňte vyplnit do newsletteru na našem blogu vaše údaje, abyste zjistili jako první, jaké máme pro vás máme novinky.

Jako obyčejně nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře na naší stránce, ale také na přímo prostřednictvím emailu nebo Skypu.

Ještě pořád nejste součástí sítě Zetaniche? Už nemáte na co čekat! Přidejte se k nám ještě dnes!Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: pát 01. zář 2017 13:00:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem! :cool

Obrázek

Bez ohledu na to, jestli jste zkušení affiliates, nebo jste v affiliate marketingu na začátku, určitě se sami sebe často ptáte, jestli jste si vybrali, nebo si vyberete ten nejvhodnější a nejprofitabilnější niche na propagaci.

Zetaniche pečivě pracuje na průzkumu trhu a preciznímu zacílení potřeb veřejnosti, takže ve své nabídce propagace offerů má vždy ty nejžádanější produkty. Zetaniche se zaměřuje na propagaci produktů v regionech, kde se nevyskytuje tak velká konkurence. Pokud se tedy rozhodnete pro propagaci našich produktů, které jsou veřejností významně vyhledávány v regionech, kde není tak velká konkurence, jde o vítěznou kombinaci pro každého publishera.

Jak si vybrat niche?

• Pokud jste přímým vlastníkem stránek, vyberte si niche, který je blízký obsahu vaší stránky a o kterém víte, že na něj veřejnost bude pozitivně reagovat.
• Pokud pracujete s více zdroji trafficu, nebo to alespoň plánujete, vyberte si niche, který je blízký vašim zájmům, protože snáze pochopíte potřeby veřejnosti a vaše kampaň bude profitabilní.
• Vyberte niche dle jeho popularity, přičemž berte ohled na konkurenci v daném regionu.

To vše a mnoho dalšího si můžete přečíst v nejnovějším příspěvku na našem blogu, který pro Vás připravil pracovitý Zetaniche tým. Připravili jsme pro Vás detaily a přednosti nichů, se kterými naše síť pracuje, stejně jako několik návrhů, které nichy a subnichy si vybrat v závislosti na obsahu Vaší stránky, potřeb a cílů. Samozřejmě zde můžete i najít, jaké offery vybrat v jaké kategorii. Nezapomeňte tedy navštívit náš blog!

Zeta NICHES jsou: health, weight loss, beauty, dating, adult, make money.

Země, které pokrýváme, jsou: Rumunsko, Finsko, Bulharsko, Litva, Bosna, Maďarsko, Albánie, Chorvatsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Lotyšsko, Černá Hora, Kypr, Česká republika, Estonsko, Portugalsko, Makedonie, Kazachstán, Maroko, Bělorusko, Řecko, Itálie, Polsko, Ukrajina.

Nepřemýšlejte příliš, přidejte se k naší síti již DNES! Pro více informací nás kontaktujte přes e-mail nebo Skype.Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: úte 12. zář 2017 8:07:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem, :cool

tým Zetaniche poctivě pracuje nejen na své síti, ale také na obohacování palety produktů pro naše milé affiliates, stejně jako na přípravě různorodého obsahu pro všechny ty, kdo chtějí naši síť lépe poznat, ale vůbec se neorientují ve světě affiliates.

Obrázek

Takže jsme se rozhodli, že naším příspěvkem z minulého týdne všem návštěvníkům naší stránky lépe přiblížíme naši síť a způsob, jakým funguje.

Proto jsme pro vás "vypíchli" několik kroků, které musíte znát, abyste u nás mohli rozjet svou první kampaň. Jakým způsobem můžete vyhledat offers, jaké nabízíme ad metody, jak vytvořit tracking, jak sledovat statistiky a ještě mnoho dalšího, se můžete dozvědět v našem blogu.

A pokud přece jen stále nejste úplně seznámení s pojmem affiliates, zařadili jsme i několik vysvětlení, abyste získali ucelenější obraz o tom, co to vlastně představuje a jakým způsobem si můžete vydělat nějaké peníze navíc jako affiliates.

Také jsme pro vás vyčlenili Top Offers of the week.

Tohle ještě není konec...

Budete mít příležitost přečíst si, jaké jsou výhody propagace pomocí našich premium SMS offers, stejně jako to, co to vlastně představuje.

Jak vidíte, připravili jsme pro Vás v našem poslední bloggovém příspěvku mnoho zajímavého obsahu a budeme to tak dělat i nadále, proto se nezdráhejte navštívit naše stránky kdykoliv a podívat se, co jsme pro Vás připravili nového.

Samozřejmě nás pro jakékoliv své další otázky můžete kontaktovat přes e-mail, nebo Skype.Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: pon 18. zář 2017 9:52:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem, :hi

stejně jako dosud se pracovitý Zetaniche tým rozhodl, že se s vámi podělí o některé informace, které Vám budou užitečné na Vaší cestě k zisku pomocí affiliation.

Nejdříve se podívejte na náš týdenní seznam TOP Offerů.

Obrázek

Vzhledem k tomu, že se na našem seznamu objevují i dva produkty pro oblast Maďarsko, shromáždili jsme pro Vás některé užitečné informace, jako jsou: procento online zákazníků v Maďarsko, nejčastější způsoby placení při online nákupech, stejně jako nejčastější doručovací metody, ke kterým se Maďarům uchylují. Naše COD produkty zcela vycházejí vstříc návykům maďarské veřejnosti, proto si udělejte chvilku čas a podrobněji prověřte informace, které jsme pro Vás připravili na blogu a začněte s propagací našich maďarských produktů.

Vzhledem k tomu, že se minulý týden nese ve znamení GEO's, připravili jsme pro Vás i příspěvek na téma, jak si vybrat ZETA geo. Uvedli jsme pro Vás některé země, ve kterých momentálně Zetaniche nabízí offery k propagaci, s ohledem na konkurenceschopnost a některé návyky při online nákupech obyvatel těchto zemí.

Obrázek

V některých budoucích příspěvcích podrobněji zaměříme pozornost na každou z těchto zemí, proto se nezapomeňte přihlásit k odběru našeho Newsletteru, abyste byli vždy informováni.

Ještě stále jste nezačali s propagací našich produktů? Vzhledem k tomu, že pro Vás každý den připravujeme novinky a procházíme s Vámi krok za krokem dle potřeb každého trhu, nemáte již na co čekat!

PŘIDEJTE SE K NÁM JIŽ DNES! :yesNahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: pon 25. zář 2017 11:28:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem,

i tento týden jsme se rozhodli osvěžit témata na tomto fóru příspěvkem, který bude zajímat určitě mnohé, kdo jsou zainteresovaní v affiliate marketingu.

Pokud jste v některém okamžiku zaváhali, se kterou niche byste měli začít, jednou z nejpopulárnějších niches je Weight Loss. Obecně Health niche spadá do niche evergreenů a Weiht Loss jakožto její subniche je definitivně jednou z nejpopulárnějších niches dnešní doby a ever growing.

V Zetaniche se to ukázalo pomocí našeho Weekly top offers seznamu a tento týden se v tomto seznamu objevily dokonce dva produkty z této kategorie.

Obrázek

Takže jsme připravili i krátký text, kde jsme vytyčili přednosti této niche, proč je vlastně ten správný čas dát se tímto směrem, ale stejně také to, jaké produkty můžete najít v Zetaniche nabídce právě z této kategorie.

Pro ty, kdo zde při čtení našeho blogového příspěvku našli užitečné informace a možná se i rozhodli, že se vrhnou do Weight Loss niche a své dobrodružství začnou právě s námi, je nám jasné, že jednou z mnoha otázek, která zajímá každého affiliate, jsou právě payment možnosti, které podporujeme. Zde tedy také získáte veškeré informace spojené s možnostmi placení, které nabízíme, a to je: Paxum, Payoneer a samozřejmě také wire, stejně tak jako jejich přednosti.

Už na nic nečekejte, přidejte se k ZetanIche ještě DNES! :banditNahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: úte 17. říj 2017 11:18:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj všem,

V Zetaniche jsme psali o konkrétních low competitve geo's a jaké přednosti přináší affiliate marketing právě v těchto zemích, tak mě zajímá i Váš názor. Se kterými zeměmi pracujete a už jste propagovali produkty v low competitive zemích? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Pro každého affiliate jsou rozhodně užitečné určité údaje spojené se zemí, ve které chce propagovat vybrané produkty. Jsou to údaje, jako například: procenta užívání internetu, zvyky spotřebitelů v oblasti online nakupování, stejně jako možnosti placení, ke kterým se zákazníci přiklánějí, a které dají každému, koho zajímá affiliate určité znalosti v otázce specifické země.

Například nedávno jsme získali některé zajímavé informace v otázce bulharského tržiště, Narazili jsme na zajímavé údaje, které ukazují, že v Bulharsku činí počet uživatelů internetu 59,8 % obyvatel z celkové populace. Celkem se v celé populaci nachází 20 % online zákazníků, v nichž převládají ženy. A opět, těchto 20 % zákazníků preferuje platbu na dobírku, což znamená, že jsou COD offers skvělou volbo pro bulharský trh.

Dost podobná situace je v Srbsku, kde jsme prováděli průzkum a věnovali tomuto trhu celý jeden text. Z celkové populace v Srbsku tvoří uživatelé internetu 68,1 % obyvatel. Zajímavý je fakt, že v Srbsku v ¼ obyvatel nikdy nepoužívala internet. Přesto si v otázce online nákupu Srbové stále více osvojují tento trend, a to ukazuje i údaj, že je přítomen kontinuální růst
10 % v online nákupu v Srbsku. Uživatelé v Srbsku průměrně uskuteční 13 online transakcí a v otázce plateb na internetu Srbové také preferují platbu na dobírku.

Obrázek

Samozřejmě jsme v textech, které jsme posvětili Bulharsku a Srbsku napsali mnohem více informací. Ještě hodně dalších zajímavých informací jsme uvedli o uvedených trzích pro všechny ty, kdo se o tyto země zajímají.

Po analýze údajů zpozorujete, že jsou COD (Cash on Delivery) offers, ideální volbou pro země, kde není ještě online nakupování ve svém kompletním rozkvětu, ale má vysokou rostoucí tendenci. V Zetaniche pracujeme právě s COD produkty pro uvedené trhy, ale také pro mnohé další low competitive země, takže pokud máte zájem o více detailů, navštivte náš blog a neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Pokud nejste součástí Zetaniche sítě, přidejte se k nám ještě dnes!Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: úte 31. říj 2017 9:16:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Vzhledem k tomu, že se vždy snažíme návštěvníkům tohoto fóra poskytnout co nejvíce informací co se týče affiliate marketingu a momentálních trendů, ani toto fórum nebude výjimkou.

Doposud jsme Vás zde informovali o mnohých produktech, které nabízíme a tentokrát jsme se rozhodli speciálně se zaměřit na jeden produkt z kategorie health - Diabetes No More.

Obrázek

Tento produkt je určen pro lidi, kteří trpí diabetem. Cukrovka je jednou z nejčastějších onemocnění moderní doby a lidé s chronickými nemocemi, jako je cukrovka, se chtějí obecně cítit lépe na delší časový úsek a snížit dávkování svých léků na minimum, pokud je to možné.

Přírodní řešení jsou při chronických stavech, jako je cukrovka, velmi populární, protože alternativní zcela přírodní řešení mají obyčejně méně nežádoucích účinků a dlouhodobých zdravotních rizik ve srovnání s nějakými léky. Propagace takovýchto produktů, které nabízí alternativní přírodní řešení jsou obzvlášť populární a to je to, co dělá toto tržiště pro affiliates zajímavým - Zákazníci, kteří jsou alternativními řešeními pro ně a jejich problémy nadšení a budou si kupovat produkty stále znovu.

DiabetesNoMore je průvodce, který obsahuje 3 kroky na řešení problému diabetes zcela přírodním způsobem. Propagace Diabetes No More je dostupná v České republice, Slovensku, Maďarsku, Chorvatsku, Itálii a Bulharsku. Výplaty se pohybují od 7,50 € do 10 € v závislosti na regionu. Produkt může být propagován na mobilní i desktop platformě.

Když už mluvíme o desktop a mobile trafficu, náš tým provedl malý průzkum průzkum v otázce internet usage v zemích, ve kterých působíme. Průzkumy mezi Zetaniche zeměmi ukázaly, že největší návštěvnost prostřednictvím mobilních zařízení byla v Polsku (65,18%), Albánii (54,68%) a Černé Hoře (50,04%), a co se týče desktop, byla to Ukrajina (83,10%), Česká republika (78,66%)a Bělorusko (76,35%). V každém z těchto regionů máme různé offers, které mají velký propagační potenciál.

Obrázek

V našem malém průzkumu jsme také udělali malou recenzi na téma některých předností propagování na mobilním a desktop trafficu, stejně tak na to, na jaké faktory je třeba obrátit pozornost, bez ohledu na to, zda máte vlastní stránku nebo pracujete s paid trafficem.

Jako vždy jste vítání k návštěvě našeho blogu, kde si můžete přečíst, na čem náš tým každodenně pracuje, stejně tak jako se můžete přidat k naší síti a stát se jedním ze spokojených affiliates našeho Diabetes No More offeru a mnohých dalších, jak na desktop, tak na mobilní verzi!Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: čtv 16. lis 2017 12:36:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Když jde o affiliation, naprosto jednoznačně jednou ze základních otázek, která vyvolává v každém affiliate pochybnosti a rozpaky, je se kterým niche by měl začít, který niche mu přinese peníze atd, a také otázka, jak vybrat pravý produkt s moře nabídky niche.

Pokud jde o produkty pro muže, zaměříme se nyní na produkt TurboMax. Vzhledem k tomu, že se v dnešní době stále více mužů potýká s nejistotou a hledají nové a modernější způsoby, které jim pomohou vrátit ztracené sebevědomí, nepřekvapuje nás fakt, že jsou produkty pro muže v posledních letech stále populárnější. My v Zetaniche s tímto trendem také držíme krok, a tak všem svým affiliates nabízíme možnost propagace TurboMax offeru, který každý den vykazuje záviděníhodné výsledky, což jej zařazuje mezi nejpopulárnější offers a jednoznačně jde o skvělou volbu pro každého affiliate. TurboMax je dostupný v následujících zemích: BA, BG, HR, CZ, EE, GR, HU, IT, LV, LT, MK, PL, RO, RS, SI, SK. Payouty za TurboMax se ve zmíněných státech pohybují od 4 € do 10 €. Je důležité zmínit, že TurboMax patří do COD (cash on delivery) offers a že je dostupný jak na desktop, tak na mobilní platformě. Toto je produkt, který dosahuje skvělých výsledků při všech druzích traffic.

Obrázek

Pokud jde o naše affiliates, našim cílem je jim pomoci soustředit se na produkty, u kterých vidíme velký potenciál přinést zisk, takže jsme kromě TurboMax vytyčili ještě dva nové produkty, které se umístily v našem posledním seznamu Top offers.

Jeden z produktů patří do kategorie health - CleoLux, protiplísňový krém, který je určen k péči o chodidla. Krom toho, že se CleoLux objevil v naší nabídce, také prokázal velký zájem veřejnosti a dosáhl skvělých výsledků. CleoLux nabízíme na těchto trzích: IT, CZ, HU, HR, SK a SI, kde mohou affiliates vydělat od 7,50 € do 10 € po konverzi.

Obrázek

Kromě CleoLuxu prokázal skvělé výsledky ve velmi krátkém čase ještě jeden produkt - Tesla Saver ECO. Inovativní řešení pro úsporu elektrické energie je v každém případě něco, co je potřebno každé domácnosti stejně jako obchodním budovám, kde dochází k velké spotřebě elektrické energie. Proto není divu, že se náš produkt Tesla Saver ECO velmi rychle probojoval na trh a dosahuje viditelných výsledků. V každém případě jej doporučujeme našim affiliates, protože stejně jako CleoLux nabízí inovativní řešení problémů, se kterými se veřejnost každodenně setkává. Tesla Saver ECO je dostupný k propagaci v následujících státech: HU, CZ, HR, SK a PL a payouty se pohybují od 7,50 € do 10 €.

Samozřejmě aby nedocházelo k tomu, že zahlcujeme toto fórum post informacemi, dáváme vám možnost navštívit náš blog, abyste zjistili více o produktech, které Zetaniche nabízí.

V každém případě jste vítáni, abyste se přidali k naší síti a začali vydělávat pomocí propagace produktů z naší nabídky.Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zetaniche – Zetaniche – Affiliate Síť
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2017 7:46:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer 2017 11:38:24
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Milí návštěvníci fóra,

věřím, že mnozí z vás v těchto chladných dnech přemýšlejí o nějakých teplejších krajích.

Vzhledem k tomu, že Zetaniche tržiště neustále "žhaví" trh, rozhodli jsme se , že Vám představíme náš nový hot geo - Nigérii!

Pokud máte zájem o tento trh u Zetaniche, od nynějška máte k dispozici WhatsChat offer, který již v Nigérii začal generovat "nebezpečné" zisky. Mnohé další produkty z naší nabídky budou pro tento geo také dostupné. Vzhledem k tomu, že Nigérie měla v minulém roce 91,6 milionů uživatelů internetu, věřím, že nebudete dlouho otálet a využijete potenciál tohoto trhu. Více o statistických údajích tohoto trhu můžete najít v našem průzkumu.

Vzhledem k tomu, že jste si již zvykli na to, že vám často píšeme o všech zemích, které pokrýváme našimi populárními offery, vracíme se z afrického kontinentu na evropský a nabídneme vám trochu více informací o balkánském klenotu - Chorvatsku.

Budeme pokračovat v dobrém a zajímavém rytmu tohoto příspěvku, ale nejdřív vám chceme sdělit několik fakt o této zemi. Věříme, že existuje tisíc a jeden důvod, proč se do Chorvatska zamilovat. Začínaje od bohaté historie Balkánu, pobřeží zalitého sluncem, překrásné architektury, chutné kuchyně a některých z nejlepších vín na planetě - Chorvatsko má vše! Věděli jste, že jeden z populárních seriálů HBO "Hra o trůny" byla natáčena v Dubrovníku na chorvatském pobřeží?

Ale pojďme se vrátit k faktům, které pro vás mohou být zajímavé v otázce propagace produktu. Pokud jde o používání internetu v Chorvatsku, od celkově 4 225 001 obyvatel v roce 2016 používalo internet 74,2 % milionu Chorvatů, což znamená 3 133 485 Chorvatů.

Obrázek

Pokud jde o online nakupování, 1,7 milionu Chorvatů je připraveno koupit si něco přes internet, přičemž průměrná útrata internetových zákazníků je 185 euro. Jak i u většiny dalších zemí v tomto regionu je jedním z nejpopulárnějších způsobů platby COD metoda, takže neuděláte chybu, pokud si pro propagaci vyberete jeden z našich COD populárních offerů.

Mnohem více údajů o Chorvatsku (traffic, Browser, OS, Social media share) si můžete přečíst v průzkumu, který jsme provedli pro tento geo.

Jako vždy jste srdečně zváni, abyste nám níže zanechali svůj komentář a napsali své zkušenosti, co se týče této země.

Neváhejte, přidejte se k nám a staňte se jedním z nejúspěšnějších promotérů offerů, které nabízíme v těchto zemích.

Váš Zetaniche tým!Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Pár možností práce na doma bez poplatků a článek o tom, jak vydělat peníze bez podvodu

Co je České Fórum?   Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci!   Fórum o možnostech výdělku na internetu
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na admina fóra: E-mail.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.Další fóra: WebTrh.cz, SEOForum.cz, WebDeal.cz, CZEMoney, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam