Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:42:22

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

databáza 2biliónov emailov


Bazar a Trh - Volná inzerce zboží, služby, účty, kredity, kupóny a další.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: pát 19. dub 2013 0:34:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. črc 2012 23:32:26
Příspěvky: 27
Hodnocení: 0 (0%)
ponúkam viac ako 2 billiónovú databázu emailov z celého sveta
cena dohodou.

kontakt: [email protected]

_________________
http://www.zbarre.6f.sk

nový skvely surfbar http://ptc-ptr.nouveaux-parrainage.com/index.php?uid=154


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: pát 19. dub 2013 10:27:39 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků

Registrován: úte 10. kvě 2011 21:51:46
Příspěvky: 275
Hodnocení: -2 (25%)
.....


Naposledy upravil Mac dne pát 04. lis 2022 11:24:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: pát 19. dub 2013 11:01:47 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
:DD .. já osobně nesnáším email marketing.. myslím že se to dá nazvat spíš spaming marketing.. ale přeju hodně štěstí s nabídkou.

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: pát 19. dub 2013 13:04:55 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků

Registrován: úte 10. kvě 2011 21:51:46
Příspěvky: 275
Hodnocení: -2 (25%)
.....


Naposledy upravil Mac dne pát 04. lis 2022 11:25:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: sob 20. dub 2013 14:04:03 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
Mac píše:
mě za něho vyhodil google z adsense :D


no vidíš, protože to lidi otravuje.. já mám asi 5 emailovejch schránek a furt se mi tam hrnou nějaký šitový reklamy na který nejsem vůbec zvědavej.. a 100% mažu.

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: sob 20. dub 2013 14:15:16 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
od doby co používam Gmail webmail tak se ty spamy docela dobře filtrují, jen občas zkontroluji jestli ve SPAMu není důležitá pošta.

PS: Rozeslat byť jen třeba 100 000 emailů je docela problém, antispam služby jako spamhaus IP adresu serveru, který spam rozesílá rychle zablokují a gmail, seznam atd. pak již další maily nepustí

jinak spam, nelegální záležitost, vysoké pokuty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: pon 13. kvě 2013 20:11:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. dub 2012 15:21:33
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Hodnocení: 0 (0%)
Vážení pánové,

pletete si email marketing se "spammingem". To co vám chodí do vašich schránek, je spamming, protože všechny ty reklamy jsou vám rozeslány, aniž by odesílatel předem obdržel váš souhlas. Email marketing je o něčem jiném.

1) V prvé řadě musím využívat nějakou formou autoresponder. Buď si tyto služby objednám (což je dosti nákladné i u nás), nebo si koupím vhodný vlastní software. Každý takový program vám vygeneruje malou formu pro vložení jména a emailové adresy.

2) Tuto formu vložím do stránky kde nabídnu návštěvníkům něco pro ně zajímavé, za co budou ochotni vložit své křestní jméno a emailovou adresu do té formy. Po odkliknutí obdrží mou děkovnou stránečku s odkazy, kde si svůj dárek mohou vyzvednout.

3) Já jsem za můj dárek (který musí být zajímavý, ale pro mě ne moc nákladný) získal první adresu do mého Opt-in seznamu. Časem váš Opt-in seznam utěšeně roste.

Co je na tom zajímavého? Vaši stránku z 90% otevřou lidé, kteří mají blízko k obsahu, jenž je vyjádřen nadpisem stránky. Příklad, podnikáte v oblasti sbírání a prodeje hub. Vaši stránku tak nejspíše budou otevírat houbaři, nebo zájemci o houbaření atd. Tito lidé pal rozhodně vám nebudou nadávat a posílat do horoucích pekel, když jim začnou od vás chodit jednou za 5-10 dnů info emaily, kde jim poskytnete nějaké novinky k danému tématu a jen tak mimochodem, poznamenáte, že jste právě vydal novou knihu třeba "Hříbky v Česku" a pokud by o ni měli zájem, tak ji v elektronické podobě najdou tam a tam.

Vás celá ta kampaň, mimo zhotovení obchodní stránky a napsání nějakých 20 zpráv, nestojí vůbec nic. Občas odpověď na nějaký problém, ale i to se dá řešit napsáním jedné FAQs' stránky, kde se vypíchnou nejčastější dotazy a odpovědi na ně. Vše ostatní za vás dělá automatizace.

Tomu se pánové ve světě říká "email marketing" a generuje 75% příjmů nejbohatších společností na Internetu, oproti podstatně nižším výsledkům z využívání vyhledávačů.

P.S. Takovou databázi bych od nikoho nechtěl ani kdyby mi připlatil od. Z 90% jde o zastaralé, robotem vyharvestované dávno neplatné adresy a adresy lidí, kteří nikdy nikomu nedali souhlas s přijetím emailů. Nejlepší cesta na obvinění ze spamování.

_________________
Automatizujte svou činnost na Internetu!
Pronájem Autoresponderu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 7:02:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. dub 2012 10:56:36
Příspěvky: 37
Hodnocení: 0 (0%)
bmw525i píše:
Vážení pánové,

pletete si email marketing se "spammingem". To co vám chodí do vašich schránek, je spamming, protože všechny ty reklamy jsou vám rozeslány, aniž by odesílatel předem obdržel váš souhlas. Email marketing je o něčem jiném.


Přesně tak to je a takhle by to mělo fungovat. Kdo ale databáze kupuje, se Vám vysměje a řekne, že přece každý posílá spamové reklamy. No. Osobně jsem viděl data z jednoho e-shopu, kde po zakoupení databáze kradených mailů a rozeslání 250 000 emailů přišlo za dva dny 40 000 lidí (ten mail byl velice dobře udělaný + perfektní cena hodně žádaného zboží), ale uskutečněno bylo 17 nákupů a marže nepřesáhla 1000 korun celkem. To je tak, když je někdo chytřejší, než jeho zaměstnanci v oddělení marketingu... Srandovní dohru mělo dvoudenní přetížení e-shopu novými návštěvníky, protože z firmy, která e-shop hostuje na svém serveru, přišel návrh na přesunutí do vyššího tarifu, který se samozřejmě víc platí :-)

_________________
Babo raď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2013 9:06:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. dub 2012 15:21:33
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Hodnocení: 0 (0%)
klas_ik píše:
bmw525i píše:
Vážení pánové,

pletete si email marketing se "spammingem". To co vám chodí do vašich schránek, je spamming, protože všechny ty reklamy jsou vám rozeslány, aniž by odesílatel předem obdržel váš souhlas. Email marketing je o něčem jiném.


Přesně tak to je a takhle by to mělo fungovat. Kdo ale databáze kupuje, se Vám vysměje a řekne, že přece každý posílá spamové reklamy. No. Osobně jsem viděl data z jednoho e-shopu, kde po zakoupení databáze kradených mailů a rozeslání 250 000 emailů přišlo za dva dny 40 000 lidí (ten mail byl velice dobře udělaný + perfektní cena hodně žádaného zboží), ale uskutečněno bylo 17 nákupů a marže nepřesáhla 1000 korun celkem. To je tak, když je někdo chytřejší, než jeho zaměstnanci v oddělení marketingu... Srandovní dohru mělo dvoudenní přetížení e-shopu novými návštěvníky, protože z firmy, která e-shop hostuje na svém serveru, přišel návrh na přesunutí do vyššího tarifu, který se samozřejmě víc platí :-)


Když jsem někdy v roce 1998 začínal na Internetu, tehdy zdaleka nebyl takový boj proti spamování jako dnes. Dokonce ve světě existovalo něco jako "Unsolicited email", tedy obchodní email, odeslaný na adresu i bez souhlasu. Sehnat databázi 60-80 tisíc lidí, není žádný problém. Napřed to chce trochu více času otevírat inzertní servery. Dnes to již tak nejde, protože majitelé inzertních serverů se naučili vkládat inzeráty bez viditelné emailové adresy. Tehdy to tak nebylo. V každém inzerátu byla emailová adresa. Tak se nasbíralo 200-300 URLs z inzerátů pro danou oblast, například - hledám práci, nabízím práci, podnikání na internetu atd. Jedna URL představovala stránku se stovkou inzerátů. Pak se ten soubor URLs vložil do speciálního software s názvem Mail Finder a ten Vám během 10 minut vyharvestoval 60-80 tisíc adres. Ty se vložily do dalšího software List Manager a ten vám to celé vyčistil. Vyházel duplicity, adresy s příponou například "edu" (školy), atd. Nakonec vám zůstal soubor nějakých 50-70 tisíc adres lidí ze sféry zájmu - hledám práci, nabízím práci, podnikání na internetu. No a protože emailové adresy na těch inzertních URLs se čas od času měnily, tak když jste to za 14 dnů udělal znovu, měl jste další nové adresy. Za pár měsíců jste měl 200 tisíc adres o kterých jste věděl, že jsou OK, nesjou staré a neplatné atd.

Kladný výsledek z rozeslané nabídky na takto sebrané adresy byl kolem 2 promile. Jo, jo, zlatá éra Internetu, kdy boj proti spamům teprve začínal. Dnes podobný systém používají jen zoufalci, protože 90% lidí má na svých adresách nastaveny účinné filtry, nebo je tam nastaví přímo provider i free emailových adres.

Já používám něco kolem 20 emailových adres na mých doménách. Denně mi přijde cca 150 emailů, z toho 1/3 spamů. Nemám žádné filtry a spamy mi nevadí. Každou odesílací adresu vložím do svého autoresponderu a ten začne odesílat moje nabídky. To je přesně v souladu se zákonem. Dotyčný tím, že mi poslal jeho obchodní email, navázal se mnou obchodní vztah, takže moje odpovědi již nelze považovat za spam. Mně více vadí to, že v mnoha případech, když kliknu na URL v takovém spamu, otevře se často hezká stránka, kliknu na "O nás" a dostanu stránku s pár "bla, bla, bla" a Váš team. Kliknu na kontakt a dostanu Admin a free emailová adresa. Co je to za podnikatele, když se stydí za své jméno? Když se bojí, že jeho data budou zneužita, tak ať kouká na TV a nepodniká na Internetu. Všimněte si e-shopy. Jejich majitelé dávno pochopili, že anonymita není to pravé ořechové a na jejich stránkách najdete ne jenom plná jména, ale často i fotografie celého vedení. Ale naši podnikatelé, kteří vám nabízejí výdělky v řadech stovek a tisíců USD se za své jméno stydí a schovávají se za anonymní "Váš Team". V tu ránu vidím, že vše smrdí, jde zpravidla o podvod a stránka jde do blokace.

Přeji hezký den.

_________________
Automatizujte svou činnost na Internetu!
Pronájem Autoresponderu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: úte 18. čer 2013 13:53:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. dub 2012 10:56:36
Příspěvky: 37
Hodnocení: 0 (0%)
Hřebík na hlavičku, kolego. Důvěra (a důvěryhodnost) je totiž v dnešní době největší obchodní kapitál.

_________________
Babo raď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: databáza 2biliónov emailov
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 8:20:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. dub 2014 19:29:00
Příspěvky: 46
Bydliště: Equestrie
Hodnocení: 0 (0%)
To je proč jsou lidi tak blbí :nech
Ale nechápu, proč mi pořád někdo zasílá ty emaily dokonce reklamy mi pořád naskakují a nainstalovalo mi to nějakej searchcouponwhateverthefuckitmeans doplněk do google chromu takže to musí být nějakej adware.
Jednou se mi stalo, když jsem instaloval hru tak to byl jenom nějakej virus, neboli adware, otevíralo a zavíralo mi to okna a takovéto kravinky.
Ale pořád nechápu na co potřebujete tyto blbiny přece -.-

_________________
ϟƘƦƖןןΣ✘ 4ΣVΣƦ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam