Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 18. dub 2024 1:53:07

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Poistenie


Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poistenie
PříspěvekNapsal: stř 02. lis 2011 16:57:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. lis 2011 16:41:32
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Poistenie vozidiel

Máte vlastné auto, ktorým cestujete každé ráno do práce alebo vozíte deti do školy? Potom určite máte uzatvorené povinné ručenie. Myslíte si, že je tak vaše auto dobre chránené proti nástrahám, ktoré vás môžu stretnúť na cestách? To je ale omyl. Ak chcete svoje auto skutočne ochrániť, uzatvorte si tiež havarijné poistenie vozidla.
V čom si líši havarijné poistenie vozidiel od povinného ručenia?

Povinné zmluvné poistenie kryje nehody, ktoré ste zavinili. Poisťovňa z nich vyplatí škodu poškodenému vodičovi. Keby ste toto poistenie nemali aj banálne nehoda by vás stála obrovské množstvo peňazí. Naopak havarijné poistenie vozidiel kryje nehodu, ktorú ste vy nezavinili, poruchu vozidla, živelné poškodenie či krádež.

Havarijné poistenie vozidiel sú veľmi flexibilné. Sami si môžete vybrať, proti akým rizikám sa chcete chrániť. Ak žijete na vidieku alebo parkujete vonku, bude sa vám určite hodiť zvýšená ochrana proti rozmarom prírody. Iste si dokážete predstaviť, ako môžu napríklad krúpy poškodiť lak a skla na vašom aute, alebo ako zlomená vetva z neďalekého stromu zničí celé vozidlo. Naopak ak jazdíte v meste, určite oceníte možnosť chrániť svoje auto proti krádeži a vandalizmu.

V rámci havarijného poistenia vozidiel získate aj mnoho doplnkových služieb. Poisťovňa vám napríklad poskytne náhradné vozidlo, zaistí odťah vozidla, zaistí asistenčná služby alebo vám ponúkne pripoistiť si zdravie vodiča alebo spolujazdcov.

Havarijné poistenie vozidiel ponúka na slovenskom trhu 13 poisťovní. Stačí si len vybrať, ktoré poistenie vám najviac vyhovuje!


Najčastejšou príčinou obmedzujúce človeka či dokonca znemožňujúce prevádzkovať jeho aktivity je úraz a jeho následky. Zvlášť v prípadoch vážnych úrazov sa dôsledky poškodenia zdravia nedotýkajú len konkrétneho jedinca, mávajú dopad na celú rodinu a bohužiaľ aj na jej finančnú a sociálnu situáciu.
Žiadne úrazové poistenie nedokáže ochrániť človeka pred úrazom. Dobré úrazové poistenie však pomôže zmierniť finančné dôsledky tohto úrazu, ktoré by mohli zhoršiť životnú situáciu jeho i celej rodiny.

Triglav poisťovňa kladie vo svojom ponúkanom úrazovom poistení predovšetkým dôraz na ochranu ekonomických záujmov klienta. Klientovi ponúkame maximálny rozsah poistenia s čo najvyššími poistnými limity za čo najpriaznivejšiu cenu.

Triglav poisťovňa ponúka svojim klientom úrazové poistenie dospelých a úrazové poistenie detí:

Životné poistenie

Životné poistenie slúži v prvom rade na zabezpečenie finančných prostriedkov poisteného alebo jeho blízkych v neočakávaných životných situáciách, ako je napríklad úraz alebo smrť poistenej osoby.

Uzavrieť životné poistenie je dôležité hlavne v prípadoch, keď je rodina finančne závislá na príjmoch jednej osoby. Ďalej tiež, ak poistený pracuje v rizikovom prostredí, aktívne športuje alebo tiež ak sa vo voľnom čase zaoberá fyzicky náročnými alebo nebezpečnými koníčky. Stačí okamih nepozornosti a môže nastať situácia, kedy úrazom alebo smrťou poisteného príde rodina o značnú časť svojich príjmov. Uzavretím životného poistenia sa tak môže rodine aspoň čiastočne strata týchto príjmu nahradiť.

Životné poistenie je tiež často vyžadované pri uzatváraní rôznych hypoték a úverových zmlúv. Väčšina bankových ústavov sa tak istí pre prípad, že by klient nebol schopný následkom úrazu alebo smrti splácať všetky svoje finančné záväzky.

V neposlednom rade môžeme životné poistenie využiť ako určitý typ sporenia. Tu záleží na variante produktu a tiež na rizikové, sporiace alebo investičné priečinku. Životné poistenie je ale určené predovšetkým na zabezpečenie rizika a nie čisto len ku sporenia. Preto ak chceme so životným poistením sporiť, je výhodné sa nechať aj poistiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poistenie
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2012 7:47:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. kvě 2012 7:12:20
Příspěvky: 9
Hodnocení: 0 (0%)
Já teď hledám to nejlepší pojištění domácnosti, protože se nám povedlo vytopit sousedy, tak se raději pojistíme na odpovědnost za škody.

_________________
Je lepší Ferratum půjčka, nebo jsou lepší Česká spořitelna půjčky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poistenie
PříspěvekNapsal: pon 22. říj 2012 12:37:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 22. říj 2012 12:32:38
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Já jsem si pojistila domácnost u Kooperativy a jsem spokojená. Platím 1333Kč ročně a mám v tom dokonce i služby to znamená, že si třeba zabouchnu dveře, nebo se mi vysklí okno a já jen zavolám a oni mi to přijedou opravit, zadarmo. Sice je to bezplatně jen 2x do roka, ale i tak je to pomoc. Taky jsem si tam přidala dcerku, protože znáte děti, každou chvilku něco zničí. A je v tom i odpovědnost za škodu, což je přesně příklad vytopených sousedů.

_________________
Od koho životní pojištění? Odpověď naleznete na http://www.uspory.cz/pojisteni/zivotni-pojisteni


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam