Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 13:39:07

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

UnicreditBank Expresní účet - zkušenosti


Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví a online platby


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: UnicreditBank Expresní účet - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 03. zář 2012 12:33:13 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Rozhodl jsem se založit si osobní účet u UniCreditBank CZ, Expresní konto. Je to zdarma pokud na účet přijde alespoň 15tis. kč měsíčně (tedy např. výplata) a nebo když se tam nechá uloženo alespoň 50tis. kč (Dobré dát třeba 50200kč protože ve výchozím nastavení Vám Unicredit zašle papírový výpis za 20kč a strhne poplatek 50kč za vedení účtu který vám následně vrátí...). Přesný ceník poplatků je na stránkách banky..

Jak proběhlo založení účtu po internetu (cca 24 hodin)
Založil jsem si v neděli dopoledne tzv EXPRESNÍ Konto, přes internet, asi 5 minut. Při založení jsem nahrával obrázek z PC kde mám naskenovanou občanku, obě strany (2 obrázky), obrázek řidičáku a pak ještě číslo mého stávajícího účtu u jiné banky + obrázek oskenovaného výpisu papírového tohoto účtu. No a v pondělí dopoledne už mám účet zřízený, znám číslo a jsem přihlášený. Odeslal jsem ze starého účtu 5kč na tento nový UniCreditBank učet a čekám až ho tímto plně aktivují k platbám atd.

První dojmy Expres konta Unicredit Bank a zkušenosti
- Mají to dobře udělané, velmi jednoduché a rychlé založení a zprovoznění. Kód banky Unicreditbank je /2700. Toto konto šlo založit kompletně elektronicky a během 2 prac. dnů.
- V nastavení účtu je pak třeba si nastavit elektronické výpisy pokud nechcete platit 20kč za pap. výpis. Já zaplatil jedenkrát tak se tomu vyhněte. (obrázek jak nastavit výpisy je níže)
- Podporu má Unicredit bank ve formě emailu, online chatu (oceňuji) a bezplatnou zelenou linku 0800 (oceňuji).
- Velmi vysoké poplatky za přijetí platby (i odeslání?) . 6kč za přijetí platby. Přijmete 3 platby a je to 18 kč. Jsou banky kde neplatíte za vedení účtu, platby ani 3 výběry z bankomatů (viz která je nejlevnější banka).

AKTUALIZACE (190kč/3 měsíce): Po třech měsících. UnicreditBank je velmi drahé konto. Za aktivační poplatek při založení konta zaplatíte 6kč, za první vklad zapaltíte 6kč, než jsem deaktivoval výchozí papírové výpisy poštou, dalších 2x20kč. Na 1-2 dny jsem šel pod zůstatek 50tis. a dalších 59kč poplatek za vedení + za 12 plateb které jsem neprozřetelně provedl dalších 63kč. Celkem jsem zaplatil za chudé tři měsíce 190Kč! UnicreditBank Expres konto hodlám co nejméně využívat a hodnotím jako nevýhodné konto kvůli vysokým poplatkům.

---
Příloha:
Poznámka: Unicredit bank - změna výpisů na elektronické bezplatné - 20kč za papír, ani náhodou
zmena-vypisy-unicredit-bank.png
zmena-vypisy-unicredit-bank.png [ 32.14 KiB | Zobrazeno 27376 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: UnicreditBank Expresní účet - zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 13:56:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. zář 2012 18:31:18
Příspěvky: 7
Hodnocení: 0 (0%)
Teď na to koukám a příjde mi fajn, akorát minimální částka je na jejich webu 15 000 Kč měsíčně. Obdobný účet má Equa, kde stačí 10k. a výhodu má, že můžete vybírat z kteréhokoliv bankomatu. Přemýšlím, který z těchto dvou zvolit. Napište pls. dlouhodobější zkušenosti :-)

_________________
Najděte si nejvýhodnější povinné ručení a ušetřete až 9000 Kč. Možná budete potřebovat katastr nemovitostí nebo telefonní seznam.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam