Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 19. dub 2024 5:20:41

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Android Factory reset/Obnova tovární nastavení - zkušenosti


Mobilní telefony, operátoři a jejich služby, mobilní aplikace a hry

-> TIP: Porovnání mobilních tarifů: dTest! | Tarifomat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Android Factory reset/Obnova tovární nastavení - zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 24. říj 2013 18:23:21 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Máte zkušenosti s Factory reset / obnovou továrních nastavení u telefonu s Androidem?

-----------
Já to dělal poprvé, připojil jsem si mobil k PC a skopíroval obsah SD karty. To ale ani nebylo třeba dělat, protože při mém Resetu ze servisního meny se naformátovala jen složka /data a /cache (alespoň to vypsalo jen to) a připojená karta stejně neobsahuje mám dojem žádná systémová data která by šla obnovit (můj dojem když jsem porovnával zálohu a připojenou SD kartu)

/.android_secure: apps installed and then moved to sdcard
/Android: app data/cache
/data: app data

Dále jsem si pomocí aplikace "Super Backup : SMS & Contacts" zazálohoval všechna data aplikací.

Android programy jsem všechny ještě před resetem přesunul z telefonu na kartu pomocí aplikace "Link2SD". Pro funkci aplikace bylo potřeba rootnout telefon. Kdybych je nepřesouval, snad by se tot aké obnovilo pomocí té Super Backup aplikace.

Po resetu a znovu spuštění je potřeba přihlásit do google účtu, nová tapeta, aplikace nepřístupné (nejsou vidět jako instalované), prostě zoufalé, všechna nastavení ztracena.

Z mobilu přes aplikaci androidu Google Play - je v každém mobilu ikona vidět jsem si stáhnul a nainstaloval opět aplikaci "Super Backup : SMS & Contacts" a klepnul na kartu Archived(0), naštěstí se to začalo načítat, všechny ty zálohované aplikace a následně klik na Install a všechny programy se obnovily. Nebudou asi vidět na úvodní stránce telefonu jak jste je měli, protože všechna ta nastavení byla resetem ztracena. Je třeba si je tam znovu přesunout (na hlavní obrazovce android telefonu jsou dole 4 ikony - hovor,kontakty,sms a taková modrá. klikněte na modrou a listujte si, přesun na plochu klepnutím na ikonu a držením)

Super Backup : SMS & Contacts zálohoval asi i osobní uživatelská data a nastavení u aplikací, protože ta nebyla ztracena v mém případě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam