České Fórum
https://ceskeforum.com/

Problém se zubařem
https://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=99&t=15607
Stránka 1 z 1

Autor:  oplatek420 [ stř 07. črc 2021 1:05:11 ]
Předmět příspěvku:  Problém se zubařem

zdravím před dvěma lety jsem přišel zubaři s tím že si chci nechat vyměnit černé plomby za bílé, takže první černou plombu mi vyměnila za bílou a objednala mě až za dva měsíce, jenže zub po výměně plomby začal bolet takže jsem tam v bolestech šel už po měsíci, a moje doktorka tam nebyla tak mě přijal její kolega který je ve stejné ordinaci, vyvrtal mi již zaplacenou bílou plombu a vytrhal nervy, po dvou týdnech jsem šel už ke své zubařce a ta mi vyčistila zubní kanálky a vyplnila vyplní tento zákrok jsem opět zaplatil jenže místo aby mi po vyčistění a vyplnění dala plombu tak mi místo to ho dala takový ten cement co se za měsíc vydrolí samozdřejmě že mě objednala až za několik měsícu takže mi tento cement v zubu nevydržel do další návštěvy, takže po 3 měsicih jsem přišel opět k zubaři s dírou v zubu protože cement nevydržel, a zjistil jsem že moje paní doktorka je na mateřské dovolené takže mě přijal ten druhy již zmíněny zubař ktery je ve stejne ordinaci tudíž jsem ted jeho pacient, takže jsem teda šel k němu, a on se mě zeptal jestli chci bílou nebo černou plombu řekl jsem že bílou takže mi dal bílou a zarověn mi vyvrtal maličky kaz vedle a na ten mi dal černou plombu aniž by mě o tom informoval ja si toho všimnul až doma a podle ceníku mi tu černou započital jako bílou a ještě k tomu mě zub ted po měsici opět bolí takže mi znovu vyvrtá bílou plombu kterou už jsem zaplatil dvakrát ted by to bylo po třetí a už jsou to dva roky zub pořad není hotovy a znova to samé dokola už se mi opravdu nechce platit znovu bílou plombu aby mi ji za měsic znovu vyvrtal už jsem za zub zaplatil 6 tisic korun a to jsem přišel jen na výměnu černé plomby.... nevite někdo jak se bránit proti tomu ?

Autor:  forex3000 [ stř 07. črc 2021 21:40:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problém se zubařem

nevim, ale mozna bych se zkusil obratit na zdravotni pojistovnu. a hlavne si nechal vyjet vypis zakroku ktery ti oba na tebe nauctovali pojistovne a poradne zkontroloval.

Autor:  lso [ stř 14. črc 2021 9:10:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problém se zubařem

http://www.pacienti.cz/ - zde mají e-mail
https://lkcr.cz/kancelar-praha-231.html#eticka
Jinak se také podělit o zkušenost na webu tam kde má daný lékař recenze a nebo zkušenost se jménem lékaře uvést kdekoliv, třeba i na tomto fóru. Lékař by ale nejprve měl vědět že jste nespokojený a co chcete, například nějakou slevu nebo opravu provést zdarma, protože správně provedená oprava zubu by snad bolet neměla (nejsem expert). Jinak ty objednání až za dva měsíce je bohužel dnes realita, je to tak i u mě. Urychleně dělají někteří zubaři jen případy kdy máš fakt bolesti.
Já se s amalgamem smířil spíše než abych riskoval další bolesti a komplikace. Ono se říká, neměň to, co funguje.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/