Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 15:00:26

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Binární opce?


Diskuzní fórum o binárních opcích


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Binární opce?
PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 9:36:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 09. čer 2009 23:35:41
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Má někdo zkušenosti s obchodováním s binárními opcemi? Jaká je nejlepší investiční strategie? Pár měsíců si pohrávám s myšlenkou do toho investovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: pát 10. kvě 2013 19:01:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. kvě 2013 18:52:24
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj, já jsem to zkoušela a pořád zkouším, ale zatím se pohybuju jen kolem nuly. Začínala jsem asi tím nejhorším způsobem, protože jsem si vybrala minutové (60sekundové) opce. Jsou hrozně rychlé a musíš mít na ně dobrý systém a železné nervy. To bohužel není můj případ. Lepší to pro mě je na binárních opcí Low/High s delší dobou expirace, alespoň 15 minut, abych se v klidu mohla rozhodovat. Tam se mi už daří lehce v plusu, s předchozíma ztrátama z minutových opcí je to zatím tak ta nula. Nejdřív jsem měla účet u iOption, protože se mi líbilo jen 5 dolarů na obchod u minutových opcí, ale platforma mi moc nevyhovovala, takže jsem s přechodem na delší opce přešla k 24option. U obou brokerů jsem žádné problémy neměla. Co se týče nějakých českých zdrojů o binárních opcích, tak jsem jich moc nenašla, asi nejvíc se dočteš na opcebinarni. cz. Jestli to zkusíš, tak držím palce, ale asi jako každý obchodování na burze to není tak jednoduchý, jak se prezentuje. Určitě neriskuj žádný peníze, který nemůžeš ztratit.

Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: stř 28. srp 2013 12:24:10 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Zoomtrader a další podobné, binární obce jsou velmi rizikové. Pouze vkládejte peníze co jste ochotni ztratit. Já to zkoušel a skončil jsem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: stř 18. pro 2013 17:47:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18. pro 2013 17:44:04
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
serverus píše:
Mám velmi dobré zkušenosti se ZOOMTRADER


No tak to já jsem se zase dočetl, že obchodovat o Zoomtradera není dobrý nápad, varovala před nimi i ČNB a další, viz. opcebinarni. cz/zoomtrader
Opravdu s nimi obchodujete? A jak fungují výběry peněz? Nedělají problémy? Chtěl bych zkusit binární opce, ale právě nejvíc váhám u volby brokera.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 16:49:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 22. pro 2012 10:21:52
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den, ZOOMTRADER bohužel velice zklamal. Již dostal pokutu od Cysec. Nejlepší volbou pro české uživatele je bezesporu broker TopOption, kde máte možnost trénovat na DEMO účtu a minimální vklad je 100$. Vše je navíc dostupné v českém jazyce. Pokud se rozhodnete, že nezačnete obchodovat můžete účet kdykoliv uzavřít a peníze Vám budou vráceny. Informace jsou přehledně shrnuty i na stránkách http://www.cztrader.nolimit.cz

Samozřejmostí jsou výborné reference, navíc na výše uvedených stránkách naleznete odkazy na užitečné manuály a informace, navíc po registraci u TopOption budete mít přístup i k dalším publikacím, zároveň se můžete účastnit kurzů a online školení. Doporučuji raději déle trénovat a poté začít naostro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: pát 08. srp 2014 10:36:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. srp 2014 9:44:55
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
S binárními opcemi se seznamuji v posledních měsících, velice mě zaujala jejich jednoduchost. Obchodoval jsem u brokera http://opcebinarni.com/recenze/topoption/ který mě přišel jako nejpřijatelnější, má licenci ČNB ( české národní banky ) , a je česky lokalizovaný. Parádní přehledná platforma, prostě radost obchodovat. Určitě bych doporučil pro začátečníky, aby jsi našli co nejvíce informací a různých materiálů. :mrk :mrk :mrk :mrk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: pon 11. srp 2014 23:23:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. črc 2014 0:15:07
Příspěvky: 7
Hodnocení: 0 (0%)
Statistika je neuprosna - 80% traders prohraje svuj kapital do 2 let...
Ja obchoduju PUT & CALL Options na normalni burze - s horizontem 2-4 mesice - jenom tak 2-3 likvidni stocks...nejlepsi v kombinace s nakupem/prodejem akcii...nikdy nedrzim stock dlouho....

Delam to od r. 92' a jsem spokojen s 15% rocne...
Nejvetsi nebespeci je "overexposed & undercapitalised trader".

good luck...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: úte 12. srp 2014 11:45:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. srp 2014 9:44:55
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Njn tak od roku 92, to musí bejt zkušeností :)))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: úte 12. srp 2014 14:03:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. srp 2014 13:58:04
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
LLLT píše:
Statistika je neuprosna - 80% traders prohraje svuj kapital do 2 let...
Ja obchoduju PUT & CALL Options na normalni burze - s horizontem 2-4 mesice - jenom tak 2-3 likvidni stocks...nejlepsi v kombinace s nakupem/prodejem akcii...nikdy nedrzim stock dlouho....

Delam to od r. 92' a jsem spokojen s 15% rocne...
Nejvetsi nebespeci je "overexposed & undercapitalised trader".

good luck...



Dobrý den, nechtěl by jste se přidat k nám do obchodní diskuzní skupiny CZTRADER na facebooku. Sdílíme zde společně obchody, techniky, zkušenosti, názory na ekonomické vývoje, pomáháme začínajícím obchodníkům, společně se učíme nové věci apod. Velmi rádi bychom všichni Vaši účast uvítali, pokud by jste chtěl pomoci i ostatním obchodníkům.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: úte 12. srp 2014 23:17:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. črc 2014 0:15:07
Příspěvky: 7
Hodnocení: 0 (0%)
diky za "pozvani", ale ne - ani nemam Facebook - asi to zni podivne, ale nechci ho mit....kdyz date moje jmeno do Googlu nenajdete nic...a tak se mi to libi...jsem retiree a ziju na brehu Pacifiku.
Prectete si knihu The New Buffetology, tam to vsechno je...a ctete si ji znovu a znovu kazde 3 mesice. Abyste neprosvihli, kdyz se zmeni smer kam jde Market.
Strategii s Options existuje nekonecne, hlavni princip je, ze cely system je "designed" abyste jako Trader prohrali.
Nekupujte, ale prodavejte - musi se to ale hlidat. S Opcema muzete vyhrat i kdyz se spletete 4 krat z 5 smeru kam muze jit Market.
v horizontu 3-4 mesice:
Rychle nahoru
pomalu nahouru
beze zmeny
pomalu dolu
rychle dolu.

Ja se snazim odhadnout kam do 3 mesicu Market "NEPUJDE RYCHLE" - a prodavam CALLs nebo PUTs.
To = 80% sance uhodnout a slusne vysoka sance na uspech - i presto se nekdy spletu - hlavni je "vcas to poznat" a "vystoupit".
Delejte minimalni pocet transakci.
Neocekavejte 100% rocne - ja to sice dokazal 3 roky po sobe az me "dostal" krach v r. 97? Prezil jsem to - a dnes mi staci jen 15% -

Kam pujde vyhlednuty likvidni solidni Stock do hodiny nebo 3 dnu je loterie, kam pujde do 3 mesicu uz se da odhadnout s pomerne slusnou pravdepodobnosti uspechu, kam pujde do 3 let je "temer" jistota, ale zase se na tom neda vydelat tech rocnich 15% ktere potrebujeme... :)

Musite znat "svuj Stock"..

good luck


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Obchodování s binárními opcemi, kuličková strategie
PříspěvekNapsal: sob 16. srp 2014 12:05:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. srp 2014 9:44:55
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj, zkoušel jsem najít nějakou super strategii na binární opce, a našel jsem jednu vcelku zajímavou :) , u této strategie mi vyšlo 5 ze 6 obchodů.
Strategie je určená na obchody s dobou expirácí 15 minut.
tak můžete zkusit: http://opcebinarni.com/duhova-strategie-obchodu-binarnich-opci-dobou-expirace-15-minut-oscilatory/

Ahoj ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 10:58:52 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. led 2013 17:42:37
Příspěvky: 258
Hodnocení: 0 (0%)
MartinTrader: a vysly ti i v realu nebo jen na papire? :)

_________________
►►►:-) ◄◄◄


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 11:39:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. srp 2014 9:44:55
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
V realu :) u StockPair


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 13:26:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. srp 2014 9:44:55
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Dost se mi líbí ten stockpair na to obchodování, hlavně teď zkouším strategii na 60 sekund. A stockpair má 60 sekundové opce, který mají rychlé provedení. Například topoption a 60 sekundové opce to je hrůza, uzavřete obchod a on se potvrdí třeba až za 6 - 8 vteřin , a u 60 vteřinových obchodů je každá vteřina důležitá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 16:48:43 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. led 2013 17:42:37
Příspěvky: 258
Hodnocení: 0 (0%)
to mi pride jak ruleta :p

_________________
►►►:-) ◄◄◄


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: čtv 21. srp 2014 7:41:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. srp 2014 9:44:55
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Tak je tam malinko větší riziko, například než u 15 nebo 30 minutových opcích. Ale strategie nato jsou, zkoušel jsem je :) Ale o malinko lepší jsou ty " Long Term " opce no.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: pát 14. lis 2014 18:42:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 14. lis 2014 18:34:01
Příspěvky: 8
Bydliště: Česká republika
Hodnocení: 0 (0%)
MartinTrader: Tak to máš podle mě velké štěstí, které brzy přejde. Koukal jsem na tu strategii a je to nesmysl už z principu. Obchodovat shorty u horního pásma Bollinger bands znamená obchodovat proti trendu, přitom v návodu je napsáno, že se nikdy nemá obchodovat proti trendu. Takže logický protimluv. Jinak jsem si to pro jistotu stáhnul do Metatraderu a krátkým backtestem jsem si ověřil, že to je naprosto nefunkční záležitost, signály to tam sází jak Baťa cvičky a má to dokonce menší než 50procentní úspěšnost, v čemž se odráží právě to, že je to založené na obchodování proti trendu. Zapomeň na to, že ti bude vydělávat něco, co ti kreslí šipky do grafů. To už by to bylo dávno automatizované a všichni vydělávali bez práce. Za ziskovým obchodním systémem pro binární opce musí stát poctivá práce, hezky to myslím popsali tady: opcebinarni. cz/binarni-opce-a-strategie-navod-jak-je-stavet, prostě si musíš najít v trzích nějaký edge a ten obchodovat. Určitě je třeba pracovat s cenou a nespoléhat se na nějaké čáry máry šipky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: pát 14. lis 2014 18:45:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 14. lis 2014 18:34:01
Příspěvky: 8
Bydliště: Česká republika
Hodnocení: 0 (0%)
Aha, tak teď jsem si prošel celou diskuzi a zjišťuju, že moje vysvětlení bylo zřejmě úplně zbytečné. MartinTrader tady nenápadně spamuje linky na stránky s affiliate linkama, takže se tu lidi snaží nahnat přes své odkazy ke Stockpair, aby dostal komise. Takže nic...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: pát 19. pro 2014 2:35:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. dub 2012 21:59:03
Příspěvky: 33
Hodnocení: 0 (0%)
Pokud teprve začínáš, je důležité si nejdříve o binárních opcích zjistit dostatek informací, než začneš investovat. Investování do binárních opcí vůbec není jednoduchá věc, jak se někteří snaží namluvit.

_________________
Obrázek
Nejlepší refback až 250% na 70+ klikaček! $0.1 bonus a členství zdarma za registraci!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2014 14:59:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. pro 2014 14:57:22
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
25.06.2014 06:56:48
Tak ty stránky podvod jsou. samozřejmě že o obchodování musíte něco vědět. Binární opce jako takové jsou velice zajímavý investiční nástroj. Vydělat se dá, záleží na znalostech. můžete vydělávat třeba 700kč na obchod nebo také několik tisíc a více na obchod. musíte mít strategii a dobry money manegment. To co psal prasezlesa platí pro obchodováni akcii a komodit. u binárních opcí poplatky nejsou, například u TopOption , což je v současnosti TOP broker


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: ned 11. led 2015 21:03:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. led 2015 19:30:14
Příspěvky: 29
Hodnocení: 0 (0%)
Hledám někoho kdo se vyzná v obchodování s binárními opcemi a chtěl by se podělit o své znalosti s ostatními. Za kvalitní informace bych dobře zaplatil. Jedná se o psaní pro http://forbino.com/binarni-opce/, zájemci mě kontaktuje na mail admin[zavinac]forbino.com dík ;)

_________________
Vydělávám na internetu pomocí Binárního obchodování u brokera TopOption, momentální zhodnocení mého počátečního kapitálu + 64,74%.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: stř 28. led 2015 10:50:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. led 2015 19:30:14
Příspěvky: 29
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravím,
jsem rád, že o kvalitách zoomtraderu už ví tolik obchodníků:). Není zrovna přijmne číst na ruznych forkách, jak další obchodník naletěl jen kvůli brokerovi. Já osobně ochoduju u proveřeného brokera TopOption , který se k českým a slovenským traderům chová fakt super. Obchoduju převážne měnnové kurzy EUR/USD s momentální úspěšností kolem 60% procent. Není to moc, ale s těmi výnosy co TopOption nabízí jsem alespon trochu v plusu, tak jsem rád:)

_________________
Vydělávám na internetu pomocí Binárního obchodování u brokera TopOption, momentální zhodnocení mého počátečního kapitálu + 64,74%.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2015 16:46:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 14. lis 2014 18:34:01
Příspěvky: 8
Bydliště: Česká republika
Hodnocení: 0 (0%)
Mně osobně se teď nejvíc daří obchodování proti trendu, když cena moc "ustřelí", jdu do protisměru, a docela to vychází.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2015 22:49:46 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
masterr píše:
jsem rád, že o kvalitách zoomtraderu už ví tolik obchodníků:)

jj, třeba zde negativní zkušenosti: http://www.opce.cz/clanky/binarni-opce/zoomtrader-recenze.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Binární opce?
PříspěvekNapsal: ned 22. bře 2015 15:56:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. srp 2014 9:44:55
Příspěvky: 10
Hodnocení: 0 (0%)
Zrovna dnes jsem četl o jednom podvodu, jedná se o automaticky obchodní systém. Co jsem zatím četl, jedná se o čistý podvod. Software, co kterého se přihlásíte, by Vám prý měl radit obchody do kterých vstoupit. Software, jsem testoval a pokaždé doporučil jiný obchod, i když jsem to zkusil ve stejný čas na dvou PC, jedná se o podvod. Přečíst si to můžete například zde, před pár dny o tom psali.

Přeji hodně úspěšných obchodů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam