Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je sob 04. kvě 2024 6:33:26

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Cítíme se dobře a jsme zdraví když jdeme za svým cílem


Diskuze Rozvoj osobnosti, koučink, změna myšlení, úspěch, knížky.. volná diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cítíme se dobře a jsme zdraví když jdeme za svým cílem
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 14:20:48 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2523
Hodnocení: 0 (50%)
Ahoj,

dnes se mi zdál sen, který jsem také namaloval.

Citace:
Nejprve se mi zdálo o blízkém člověku který je nemocný nějakým nachlazením apod. a doktor se o něho stará. Ten doktor mi řekl že jeho pacientovi ta nemoc vyhovuje protože se o něho někdo začal zajímat a starat (dávat mu čaj apod.). Tato myšlenka mě přivedla k tomu že každý člověk má svůj základní smysl bytí. Třeba tady tomu člověku zrovna stačí aby ho měl někdo rád a staral se o něho. Nic víc nepotřebuje v tuto chvíli.?

Pak tu byl další člověk - podnikavec, při uskutečňování svých snů neznal žádné hranice. Nyní byl na volné noze a jeho snem bylo teď postavit vlastní chatu, srub s výhledem na jezero. Když přišel do jedné vesnice a uviděl prostředí které odpovídalo jeho snu, tak IHNED začal stavět. O stavění nevěděl vůbec nic ale na tom vůbec nezáleží. Prostě začal jednat podle svého snu a měl z toho radost.

Další člověk zase měl rád jízdu na motorce a miloval volnost, krajinu protože v tom viděl jakýsi "smysl života", přibližovalo ho to k jakémusi jádru bytí. Jel na motorce silničkou mezi zahradami od člověka co stavěl srub. Jel až k poli a dál. Prostě to miloval, šel za svým snem a cítil se dobře.

Další lidé byli v ovocných zahradách a sadech. Měli rádi také tento způsob života.


Došlo mi že každý člověk se cítí dobře, je zdravý a má smysl života když jde za svým cílem a za tím co ho baví. Ten cíl nemusí být jeden nebo dva za celý život ale může to být cíl pro tento moment, náš den nebo týden atd... Možná že je ale jednodušší mít přesně stanovený jeden cíl. Je ale důležité ho mít přesně definovaný, pojmenovaný. Samozřejmě pak nesmí chybět vášeň a mít cíl stále před očima.

Také mi z toho vyplývá ze nemusime byt otroky a citit se zle. Staci kdyz si davame malinke cile v kazdodennim zivote a mame pak z nich radost (skromnost je dobra). Kdyz delame to, co nas bavi tak ma nas zivot napln a take jsme fyzicky zdravi, protoze nepodlehame depresim a nejistote..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam